Obchodního zástupce se specializací na zahraniční obchod Ostrava

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Značka:

A11596

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Obchodní polština je nutností, angličtina výhodou
* Několikaleté zkušenosti z obchodu, nejlépe technické obory
* Řidičský průkaz (aktivní řidič)
* Ochota cestovat (v průměru 3 dny v týdnu v zahraničí)

Náplň práce

Hledáme dynamického člověka, který nemá problém komunikovat v polském jazyce a má zkušenosti s obchodem (ideálně v technických oborech a na zahraničním trhu). Obchodníka, který je ochotný často cestovat za klienty, zejména do Polska.
* Oslovování a rozvoj nových i stávajících zahraničních klientů na polském trhu
* Řešení poptávek, příprava nabídek
* Spolupráce s obchodním a marketingovým týmem
* Vedení CRM a reportingu
* Účast na firemních akcích a veletrzích

Nabízíme

* Práci pro tradičního českého výrobce kování s více než 100letou historií
* Moderní technologie a inovativní řešení
* Stabilní prostředí
* Pevné místo na trhu v ČR i zahraničí
* 5 týdnů dovolené
* Firemní automobil
* Penzijní připojištění
* Firemní telefon, vzdělávací kurzy a bonusy
* Přátelské firemní prostředí a lidský přístup

Kontaktní osoba:
Ivana Zdráhalová
Tel: +420 724 439 961