Regionální obchodní ředitel/ka Třebíč

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Značka:

A10263

Zařazeno na pozici:

Obchodní ředitel Třebíč

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru
* Praxe v obchodě (min. 5 let s SŠ, min. 2 roky s VŠ)
* Zkušenosti s vedením týmu
* Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
* Komunikativní znalost angličtiny, další jazyk výhodou
* Výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování a proklientský přístup
* Ochotu cestovat do zahraničí

Náplň práce

Máte zkušenosti s obchodem a hledáte novou výzvu?
Jste přirozený vůdce a máte skvělou angličtinu?
Pak hledáme právě Vás!
Jsme dynamická mezinárodní společnost, přední distributor kogeneračních jednotek. Aktuálně rozšiřujeme náš tým a hledáme Regionálního obchodního ředitele/ku, který/á povede tým obchodníků k lepším výkonům, vyšším prodejům a většímu nadšení pro naši práci.

Vaší náplní práce bude:
* Strategické plánování rozvoje obchodních aktivit ve svěřených regionech
* Řízení prodeje a analýza trhů
* Kontrola smluv a objednávek
* Komunikace s obchodními partnery, zákazníky a týmem
* Tvorba cenových nabídek
* Kontrola a schvalování účetních dokladů dle interních předpisů
* Aktivní práce s CRM systémem
* Příprava krátkodobých i dlouhodobých obchodních plánů společnosti
* Analýza pohledávek a pravidelná aktualizace stavu zakázek
* Reporting

Nabízíme

* odměny z marže dle výkonnosti v průměru 10 000 - 20 000 Kč. Odměny z marže dle výkonnosti (v průměru 10 000 - 20 000 Kč)
* služební vůz i k soukromému využití
* 25 dní dovolené
* 3 dny sickday
* multisport kartu
* dotovanou výuku cizích jazyků
* stravenkový paušál
* příspěvky při narození dítěte, svatbě, odchodu do důchodu a pracovních výročích

Kontaktní osoba:
Michaela Šebestová
Tel: +420602108591