Zámečník / mechanik - mzda od 30 000 Kč/měsíc Chomutov a okolí

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Chomutov a okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Mechanik Chomutov, Zámečník Chomutov

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SOU vzdělání
• ŘP sk. B
• svářečský průkaz

Náplň práce

FANAK s.r.o.

Zabýváme se servisem, montáží výtahů a jeřábů, dále se zabýváme kamerovými a zabezpečovacími systémy, elektro rozvody pro bytové domy atd. - viz naše internetové stránky.

Více informací o společnosti naleznete na www.fanak.cz.

Nabízíme

• práci na HPP - pracovní doba Po-Pá od 7 do 15 hod.
• stravenky
• penzijní připojištění

Hrubá mzda od 30 000 Kč/měsíc (individuální přístup - dle praxe a zkušeností).

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kopecka@fanak.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 777 690 333 - Miloslava Kopecká.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391