Referent / referentka doktorského studia Praha 6 - Dejvice

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 6 - Dejvice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Praha

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• min. ukončené SŠ s maturitou
• komunikační znalost anglického jazyka
• dobrá orientace v odborných textech (zákony, předpisy, opatření)
• dobrá uživatelská znalost MS Office
• organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, zodpovědný přístup, systematičnost, pečlivost, pracovitost
• občanská a morální bezúhonnost

Výhodou:
• znalost vysokoškolského prostředí
• praxe na obdobné pozici

Náplň práce

ČVUT v Praze, Fakulta strojní vyhlašuje výběrové řízení na pozici Referent/ka doktorského studia.

Více informací o fakultě naleznete na www.fs.cvut.cz.

Náplň práce:
• správa agendy doktorského studia Fakulty strojní ČVUT v Praze
• vedení a zpracování studijní agendy v informačním systému v elektronické podobě
• příprava podkladů pro zasedání vědecké rady Fakulty strojní ČVUT v Praze
• další administrativní práce dle pokynů nadřízeného

Nabízíme

• práci na plný či poloviční úvazek
• smlouvu na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
• stabilní zázemí špičkové univerzity
• příspěvek na stravování, 30 dnů dovolené a další benefity
• příjemný kolektiv, dobré pracovní prostředí
• finanční ohodnocení dle vnitřního předpisu

Místo výkonu práce: Technická 4, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Pracoviště: Oddělení pro vědu a výzkum

Nástup: možný ihned

Dokumenty k výběrovému řízení:
• strukturovaný profesní životopis v českém jazyce
• sken dokladu o dosaženém vzdělání

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail miroslav.spanhel@fs.cvut.cz nejpozději do 8. 11. 2024 a do předmětu uveďte „Výběrové řízení – Referent DS“. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391