Produkcja lin - darmowy dojazd - Racibórz/ Samborowice Bolatice

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Bolatice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 28000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Ostrava

Požadavky

• dobry stan zdrowia,

• chęć do pracy i pozytywne nastawienie,

• język czeski będzie dodatkowym atutem,

• doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane.

Náplň práce

• obsługa maszyn,

• kontrola jakości gotowych produktów,

• pakowanie i magazynowanie poszczególnych elementów.

Nabízíme

• 25 dni urlopu,

• do 20% premii za jakość pracy,

• dodatkowo płatne nadgodziny,

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• darmowy transport - Racibórz/ Samborowice,

• trzy zmiany po 8 godzin - weekendy są wolne!

• dofinansowane posiłki w stołówce pracowniczej,

• dodatki przysługujące z tytułu czeskiego prawa pracy,

• ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej.

Poznámka

Firma zajmująca się produkcją lin, sznurków i nici (ale również wysokiej jakości tkanin i worków płóciennych) oferuje wolne miejsca pracy dla Operatorów produkcji - szukasz pracy blisko polskiej granicy, a do tego z zapewnionym dojazdem? Dobrze się składa!

Oferujemy pracę zarówno dorywczą jak i stałą - daj znać co interesuje akurat Ciebie!

Název firmy

Kontaktní osoba:
Aleksandra Sikora
Mobil: +420 770 108 584
Tel: +420 770 108 584
E-mail: zaslat e-mail s životopisem