HR manager - relokační balíček Písek

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1630177-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* zkušenost s HR řízením, ideálně ve výrobní společnosti (automotive je výhodou)
* výbornou znalost pracovního práva a HR legislativy
* schopnost pracovat s moderními HR systémy a procesy
* skvělé komunikační a organizační schopnosti
* angličtinu na komunikativní úrovni (min. úroveň B2)
* uživatelská znalost MS Office, zvlášť Excel (příprava prezentací, dat, statistik apod.)

Náplň práce

* strategické řízení HR aktivit v rámci závodu s důrazem na efektivitu a optimalizaci procesů
* vedení HR teamu
* nábor a onboarding nových zaměstnanců (spíše klíčové role), včetně úzké spolupráce s manažery jednotlivých oddělení
* vytváření a implementaci programů pro rozvoj zaměstnanců, školení a vzdělávání
* zajištění souladu HR procesů s místní legislativou a globálními standardy společnosti
* aktivní podíl na budování pozitivní firemní kultury a zlepšování pracovního prostředí
* komunikace a spolupráce s centrálou společnosti na globálních HR projektech

Nabízíme

* odpovídající fixní mzda + roční bonus
* relokační balíček pro kandidáty mimo region
* služební vůz
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění
* další motivující benefity v rámci společnosti

Kontaktní osoba:
Barbora Jakešová
Tel: +420 731 695 233