Vedoucí pracovní skupiny Dačice

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Dačice

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

30145820730

Firma:

TEKACABLE s.r.o.

Náplň práce

KONTAKT: OSOBNĚ, E-MAILEM nebo TELEFONICKY (po-pá 6,00-14,00 hodin)
Naše firma je českým výrobcem kabelů, vodičů a kabelové konfekce.
Požadujeme: Organizační schopnosti, samostatnost, manuální zručnost, komunikativnost a schopnost motivovat tým. Základní znalost práce s PC.
Náplň práce:- Řízení a koordinace svěřeného projektu v rámci střediska
- Zodpovědnost za plnění výrobních plánů a dodržování termínů
- Koordinace práce výrobního týmu
- Zajištění kvality výrobků a efektivity výrobního procesu
- Spolupráce s ostatními odděleními firmy
Nabízíme: Příspěvek na stravování, penzijní spoření, sick days, školení, možnost kariérního růstu, zázemí zavedené české společnosti, nové moderní pracoviště, firemní akce, odměna za životní jubilea