Policista/policistka - náborový příspěvek 75 000 Kč Strakonice

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

30070 - 34500 Kč

Značka:

28655720795

Firma:

Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

Náplň práce

NABÍZÍME:
Uplatnění na obvodních, dálničních odděleních, dopravních inspektorátech a odboru cizinecké policie. Po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou. Kariérní a finanční růst a po získání zkušeností uplatnění například u služby kriminální policie a v dalších složkách Policie ČR.
Služební poměr na plný úvazek.

CO MUSÍTE SPLŇOVAT?
Být občanem ČR starší 18let, trestně bezúhonný, mít středoškolské vzdělání s maturitou a být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby.
V případě zařazení na Letišti Václava Havla Praha nebo azylová střediska v ČR - stačí vzdělání střední odborné s výučním listem.

JAK PROBÍHÁ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ?
Na osobní nezávazné schůzce se dozvíte informace o práci u Policie ČR, náležitostech přijímacího řízení, které trvá obvykle 2-3 měsíce. Součástí je psychologické vyšetření, prověrka tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídka.

SLUŽEBNÍ PŘÍJEM:
Po dobu přípravy na výkon služby (celkem 9 měsíců denního studia): 30.070 Kč (jistý příjem při studiu ve Vzdělávacích zařízeních PČR - Brno/Jihlava/Praha/Holešov, včetně hrazené stravy, ubytování a cestovních nákladů)
Po nástupu do výkonu služby: 34.500 Kč (v případě započtené praxe funkční plat vyšší).

Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, jistota zaměstnání, plný služební příjem po dobu prvního měsíce neschopnosti ke službě, benefity FKSP, Výhody karty MultiSport, výsluhové nároky a další

Další informace naleznete: nabor.policie.cz

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem, telefonicky (po-pá, 8:00-15:00 hod.) nebo osobně po předchozí telefonické dohodě na adrese: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ÚO Strakonice, Plánkova 629, 386 01 Strakonice