Oční optik/ Oční optička Zábřeh

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Zábřeh

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

29286520719

Firma:

SoftCare, s.r.o.

Náplň práce

Hledáme očního optika/technika do našeho týmu. Požadujeme dobré organizační schopnosti a vstřícný přístup ke klientům. Praxe výhodou.
Výhodou: podíl na obratu optiky, příspěvek na stravování.

Podobné nabídky práce

Policista na dopravním inspektorátu v Šumperku náborák 75.000 Kč

před 2 dny Šumperk Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
34400 - 40000 Kč za měsíc

Policista/ka obvodního oddělení, náborák 75.000 Kč, benefity

před 2 dny Velké Losiny Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Skladník - řidič VZV

před týdnem Moravičany Logaritma s.r.o.

Pomocná síla pro stravovací provoz Hella

před týdnem Mohelnice GTH catering a.s.
20000 Kč za měsíc

Manipulant

aktivní nabídka Moravičany Logaritma s.r.o.

Job pro absolventy i produktivní věk, náborák 75.000 Kč

před 2 dny Mohelnice Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Vedoucí směny - mistr ve výrobě

před 6 dny Moravičany Logaritma s.r.o.

Operátor/ka výroby automotive

151 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

před týdnem Šumperk RPM Service s.r.o.
112,50 Kč za hodinu

Kuchař/ka

před 2 dny Mohelnice Logaritma s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martin Prem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.