Elektrikář/ka Klopina

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Klopina

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

30147780712

Firma:

ÚSOVSKO AGRO s.r.o.

Požadavky

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Kontakt: tel. a emailem - Janíčková, Ing. Brzobohatý
Požadavky:
Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Nařízení vlády č.194/2022 Sb., minimálně § 6) (náhrada za vyhlášku č. 50/1978 Sb.)
Aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
ŘP sk. B podmínkou

Náplň práce:
Odstraňování nahlášených poruch (práce s kolegou elektrikářem)
Zajištění chodu koncernu po stránce elektro (pokyny od energetika - zajištění společně s kolegou elektrikářem)
Hotovost (po zaučení střídání po týdnu s kolegou elektrikářem a dále možnost dohody s energetikem o zastoupení hotovosti)
Preventivní údržba elektroinstalací, odstraňování závad zjištěných při revizích (práce s kolegou elektrikářem)
Práce drobných elektroinstalací (práce s kolegou elektrikářem)
Pracovní doba - ranní směna 6:30 -15:00 hodin

Zaměstnanecké výhody:
Práce na HPP
Stabilní pracovní pozice
Mzdové ohodnocení od 35 000,- Kč - odpovídající Vašim dosaženým dovednostem
Stravenkový bonus 110 Kč/den (okamžitě) a další standardní benefity jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli.