Pracovník/pracovnice v sociálních službách - asistent/ka v odlehčovací službě Kutná Hora

Aktualizováno:

11. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

30149780755

Firma:

Cesta životem bez bariér, z.s.

Náplň práce

Popis pozice:
Služba je poskytována dětem a dospělým lidem se zdravotním postižením, převážně s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra v Centru služeb KOSTKA nebo v jejich domácím prostředí. Cílem je umožnit rodinám a pečujícím nezbytný odpočinek a čas k řešení osobních záležitostí. Pracovník odlehčovací služby vykonává přímou obslužnou činnost u klientů - zajišťuje zejména sebeobslužné a aktivizační činnosti. Práce bude vykonávána dle aktuálních potřeb klientů - částeně i v odpoledních hodinách a o víkendech.

Požadujeme:
- nutná praxe v sociálních službách
- vzdělání v oboru nebo kurz Pracovník v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- řidičský průkaz sk. B podmínkou (aktivní řidič)
- pozitivní přístup k lidem se zdravotním postižením
- komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost
- samostatnost při řešení situací vznikajících v domácnostech klientů
- ochotu vzdělávat se, aktivní přístup k práci
- zdravotní způsobilost k fyzicky i psychicky náročnější práci

V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj profesní životopis na adresu z.belohlavkova@cestazivotembb.cz.

Výběrové řízení proběhne během listopadu.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, po odpracování 12 měsíců, 5. týden dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní poukázky do lékárny, poukazy na masáže, výhodný telefonní tarif, možnost bezúročné půjčky zaměstnancům ad.