Lébény / štúrovo: opravár nákladných vagonov (so zaškolením)

Aktualizováno:

10. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Slovensko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1200 - 1650 EUR za měsíc

Zařazeno na pozici:

Elektrotechnik Slovensko

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

Od našich technikov požadujeme:
• vodičský preukaz skupiny B (skupina C je výhodou)
• manuálna zručnosť
• znalosť práce s PC a mobilným telefónom
• znalosť slovenského a maďarského jazyka na úrovni rodeného hovorcu

Výhodou:
• znalosť angličtiny alebo nemčiny na komunikatívnej úrovni
• zváračský preukaz, vozmajsterský preukaz, preukaz PTK a iné technické osvedčenia
• znalosť hydrauliky, kurz §22 elektrotechnik

Náplň práce

Čo budete robiť?
• absolvujete školenie v Štúrove a potom budete opravovať nákladné vozne hlavne neďaleko Györu (HU) v meste Lébény ako súčasť mobilnej opravárenskej služby
• počas školenia budete vyškolení v oblasti: výmeny dvojkolesí, výmeny a opravy častí vozňa, skúšania bŕzd (pomocou špecializovaného zariadenia), revízií vagónov a špecializovaných prác na otváraní a zatváraní komponentov
• budete dokumentovať výsledky vašich zásahov na fotografiách a prevádzať ich do reportov v modernom softvéri
• nebudete pracovať niekde v kancelárii, ale v teréne pri vagónoch

Nabízíme

Ponúkame:
• okamžitý nástup
• mzda podľa dohody; základná mzda od 1200 EUR (7,3 EUR/h) + osobné ohodnotenie za skúsenosti v odbore / individuálny rast + ohodnotenie za výjazdy
• stabilné zamestnanie
• možnosť spolupráce na pracovnú zmluvu alebo IČO
• 5 týždňov dovolenky
• školenia v odbore
• možnosť kariérneho rastu

Máte záujem? Pozrite si svojich budúcich kolegov v akcii!

DÔKLADNE VÁS PRIPRAVÍME NA PRÁCU, POSKYTNEME VÁM PRAKTICKÉ ŠKOLENIE V NAŠEJ FIREMNEJ AKADÉMII A POSKYTNEME VÁM VŠETKU POTREBNÚ PODPORU, ABY STE ÚPLNE ZAPADLI DO NÁŠHO TÍMU.
(V našich inzerátoch používame tzv. generické maskulínum, mužský rod na spoločné označenie mužov aj žien).

Kontaktní osoba:
Ilona Goby
Mobil: +420 606 374 861