IT Specialist Most

Aktualizováno:

10. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Značka:

A1716

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Požadavky

* Dobré organizační schopnosti a schopnost pracovat na více projektech zároveň
* Analytické myšlení
* Komunikativní znalost Aj

Náplň práce

Chceš se podílet na inovativních projektech a mít možnost rozvíjet své dovednosti v oblasti IT? Pak pro tebe máme skvělou příležitost!
* Správy desktopů, notebooků, telefonů, tiskáren, aj..
* Zkušenosti v oblastech síťových technologií – routing, switching, LAN, WAN, IP telefonie
* Zkušenosti se správou serverů – Microsoft Active Directory, MS 365, VMware
* Rozvoj v oblasti ERP systémů
* Výhodou znalost reportovacích nástrojů a jazyka SQL

Nabízíme

* Příjemné přátelské prostředí
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na dopravu, stravenky
* Možnost seberealizace a profesního růstu
* 13. plat

Kontaktní osoba:
Tel: 605461011