Svářeč/ka Supíkovice

Aktualizováno:

10. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Supíkovice

Nabízený plat:

26200 Kč

Značka:

30139380706

Firma:

ELKOPLAST CZ, s.r.o.

Náplň práce

ZK + PKZ (Zaměstnanecká karta + Program kvalifikovaný zaměstnanec) CZ-ISCO 72121 Svářeč
První kontakt e-mailem.

Vzdělání v oboru výhodou, předchozí zkušenost se svařováním v délce min. 2 let je nezbytná (jde o výrobu ocelových kontejnerů). Nutná je zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, znalost svařovaní (poloautomat, metoda 135 MIG/MAG) a čtení výkresové dokumentace. Velmi důležitý je výborný zdravotní stav - práce s břemeny těžšími než 25 kg. Nezbytný je platný svářečských průkaz. Možná kombinace časové a úkolové mzdy. Někdy nutnost přesčasové práce, popř. práce o víkendech. Jednosměnný provoz, standardní pracovní doba 06:00 - 14:30 hod. Zájemci se hlásí panu Janíčkovi.