Operátor/ka skladu Louny

Aktualizováno:

9. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Louny

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• AJ – porozumění , alespoň na písemné úrovni
• Středoškolské vzdělání nebo ekvivalent
• Důraz na detail při práci s dokumentací a transakcemi
• Základní pochopení fungování skladu, správy inventáře, kódování šarží a metody FIFO
• Počítačová gramotnost
• Silné komunikační schopnosti, schopnost komunikovat s kolegy, nadřízenými a vedením
• Schopnost rychle se učit a přizpůsobovat se novým věcem
• Schopnost multitaskingu a práce v rychlém prostředí
• Týmový hráč

Výhodou, ale ne nutností:
• Zkušenost s kurýrním softwarem a systémy pro řízení zásob (MRP)
• AJ na aktivní komunikativní úrovni – možnost procvičit si angličtinu na denní bázi
• Orientace v práci dle normy ISO9001 nebo AS9120
• Orientace v oblasti telekomunikací

Náplň práce

• Přijímání a distribuce materiálů od dodavatelů do přesných lokací ( jedná se o lehčí komponenty )
• Příprava materiálů na základě zakázek a návrhů k vyzvednutí
• Balení materiálů a zpracování návrhů k vyzvednutí dle specifikací zákazníka
• Expedice materiálů dle přesných pokynů
• Provádění činnosti spojených se sčítáním zásob/cyklickým počítáním – práce s váhou
• Zpracování a dokumentace reklamací
• Schopnost dodržovat specifické pokyny a dokončovat úkoly efektivně a kvalitně podle standardů PEI-Genesis a ISO9001
• Ochota se učit nové věci a pracovat v týmu

Nabízíme

• Motivační platové ohodnocení včetně bonusů za dosažení výkonnostních cílů
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů, velmi nízká fluktuace kolegů
• 25 dnů dovolené
• Interní školení
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti s českou působností přes 30let
• Nástup listopad / prosinec

Poznámka

Kdo jsme?

Jsme hrdí, že naše společnost PEI / Genesis patří k největším distributorům konektorů na světě. Za svůj 70letý úspěch vděčíme rychlosti dodávek díky velkým skladovým zásobám, vlastní sestavou konektorů, místní výrobou propojovacích kabelů, a především skvělému týmu s odbornou znalostí. Se zaškolením důkladně pomůžeme. Pokrýváme řešení pro průmysl, mil-aero, medicínu, zemědělství, data a telekomunikací
KLÍČOVÉ JE PRO NÁS PEČLIVOST, ORIENTACI V DETAILECH A OCHOTA DYNAMICKY REAGOVAT NA POŽADAVKY.

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171