HR specialista na zkrácený úvazek Louny

Aktualizováno:

9. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Louny

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Zařazeno na pozici:

HR Specialista Louny

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• Vysokoškolské vzdělání v oblasti lidských zdrojů nebo podobném oboru, nebo středoškolské vzdělání s maturitou a min. praxí 5let v oblasti HR
• AJ na aktivní komunikační úrovni slovem i písmem
• Řidičský průkaz sk. B

• Znalost legislativy v oblasti pracovního práva
• Zkušenost s náborovými nástroji a technikami
• Vysoký zájem o vnitrofiremní procesy ( ISO, BOZP, GDPR a ESG )

• Vynikající komunikační a organizační schopnosti
• Schopnost efektivně a motivovaně vést školení a vzdělávat zaměstnance
• Orientaci na výsledek a proaktivní přístup
• Schopnost pracovat nezávisle a pod mlčenlivostí

Náplň práce

• Aktivní podpora a rozvoj HR procesů (nábor, školení, hodnocení výkonu, odměňování)
• Zpracování a analýza údajů o zaměstnancích
• Vedení a koordinace programů rozvoje zaměstnanců.
• Spolupráce s vedením na strategii řízení lidských zdrojů
• Podpora týmového ducha, firemní kultury a rozvoj vnitřního PR
• Komunikace s externími dodavateli a partnery

Nabízíme

• Poloviční pracovní úvazek či zkrácenou pracovní dobu
• Atraktivní platové ohodnocení včetně bonusového systému
• 25 dnů dovolené, možnost home office dle vnitřních předpisů

• Příležitost být součástí inovativního týmu a podílet se na rozvoji naší dynamické společnosti
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů

• Notebook, mobilní telefon
• Odborné školení a možnost profesního rozvoje
• Úzká spolupráce s HR oddělením v Anglii
• Pracovní místo v Lounech , Postoloprtská

Poznámka

Pokud máte radost z posunů a úspěchů, budeme rádi když nám pošlete Váš životopis také v AJ.

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171