Controller junior (ž/m) Stříbro

Aktualizováno:

9. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Stříbro

Značka:

A11590

Zařazeno na pozici:

Controller Tachov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Vzdělání ekonomického směru, není nutné VŠ vzdělání
* Dobrá znalost práce na PC, především MS Office – Excel je PODMÍNKOU
* Analytické myšlení, pečlivost, samostatnost, ochotu učit se nové věci a rozvíjet se
* Alespoň částečná praxe v oboru controllingu
* Postačí nám základní znalost AJ nebo NJ

Náplň práce

Připojte se k naší společnosti a staňte se nepostradatelnou součástí našeho finančního týmu jako Controller junior, kde budete mít příležitost rozvíjet své dovednosti a začít kariéru v dynamickém a podporujícím prostředí.
* Oceňování zásob materiálu a výrobků
* Příprava reportů, analýz a kalkulací
* Spolupráce při zpracování měsíčních a ročních závěrek a budgetů
* Podíl na vyhodnocování měsíčních nákladů

Nabízíme

* Dobré finanční ohodnocení
* Pružná pracovní doba
* 13 mzda
* Kvartální bonusy
* Závodní stravování
* Možnost růstu a rozvoje, školení, jazykové kurzy na pracovišti
* Věrnostní odměny
* 5 týdnů dovolené
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523