Administrativní podpora v oboru bankovnictví Praha 8

Aktualizováno:

23. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 8

Značka:

A427

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání nebo zkušenosti v bankovnictví/financích.
* Nutná komunikativní angličtina (B1/B2) a ideálně i českého jazyka.
* Zkušenosti s MS Office (Power Point, Word, Excel, Outlook).
* Analytické myšlení.
* Pečlivost, samostatnost a dobré komunikační dovednosti.
* Ochota pracovat příležitostně přesčas.
* Zaslání CV v anglické modifikaci.

Náplň práce

Hledáme administrativní podporu do společnosti zabývající se zpracováním cenných papírů.
* Zpracování pokynů od zákazníků.
* Denní komunikace v angličtině, vyřizování požadavků.
* Přepis dat do systému.
* Kontrola dat a tabulek.
* Práce v oblasti účetnictví, fakturace, bankovnictví – back office.

Nabízíme

* Mzda dle zkušeností.
* Stravenkový paušál, 25 dní dovolené.
* Pracoviště Praha 8 - poblíž metra.
* Práce v zavedené mezinárodní společnosti v multikuturním prostředí.
* Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 603 848 465