Area Sales Manager Bruntál

Aktualizováno:

9. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Bruntál

Nabízený plat:

65000 - 65000 Kč

Značka:

30123500739

Firma:

OSRAM Česká republika s.r.o.

Náplň práce

Co očekáváme
o Pravidelné návštěvy poboček distributorů a nepřímých zákazníků (Česká republika a Slovensko)
o Správa portfolia přidělených zákazníků a aktivní vyhledávání nových
o Podílet se na tvorbě prodejních plánů a jejich implementaci konkrétním cílovým skupinám
o Příprava nabídek a vyjednávání smluvních podmínek v souladu s firemními standardy
o Plánování, vedení a koordinace propagačních a reklamních aktivit ve svěřené oblasti
o Vytváření dobré image společnosti
o Analýza trhu a odvětví ve svěřené oblasti
o Sledování účinnosti přijatých opatření
o Periodické vykazování výsledků práce
o Účast na veletrzích a výstavách

Koho hledáme
o Vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika nebo obchod
o Zkušenosti na pozici nezávislého prodejce v automotive
o Počítačová znalost - MS Office se zvláštním důrazem na MS Excel
o Vysoká úroveň vyjednávacích dovedností
o Orientace na výsledek
o Samostatnost a dobrá organizace práce
o Odhodlání a proaktivní přístup
o Připravenost na nepřetržité služební cesty včetně 2-3 denních cest
o Angličtina na základní úrovni
o Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme
služební automobil i pro soukromé použití, Cafeterie, roční odměny, 25 dní dovolené, 2x Sick day

Kontakt: Reed Veronika Mgr., tel.: 724105185, e-mail: veronika.reed@ams-osram.com