Operátor/ ka potravinářská výroba Benešov

Aktualizováno:

9. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Benešov

Nabízený plat:

30000 - 32000 Kč/měsíc

Značka:

2000316224

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Hledáte příležitost pracovat v potravinářském odvětví? Pokud máte zájem o práci v moderním prostředí, kde se klade důraz na kvalitu, inovace a týmovou spolupráci, hledáme právě vás!

Náplň práce

* kontrola a řízení chodu automatické výroby
* příprava sypkých ingrediencí
* čištění zařízení dle platných předpisů a specifikací
* vedení evidence o průběhu výrobního procesu
* provádění a kontrola všech procesů pro výrobu

co vám nabídneme

* mzda - 30.000 - 35.000 Kč na základě zkušeností
* spolupráci na hlavní pracovní poměr
* zkrácená pracovní doba 37,5 hod/týden (12 hod. směny)
* svoz pro zaměstnance, pokud dopravní spoj nenavazuje na počátek nebo konec směny
* po zkušební době výběr z benefitů Multi pass 12 000,- Kč/rok na sport, kulturu, zdraví
* životní pojištění, pojistka odpovědnosti za škodu
* roční bonus 8% dle výsledků hospodaření firmy
* měsíční bonus 10% v závislosti na osobním přínosu, dodržování pravidel a výsledcích
* odměna za doporučení nového kolegy v hodnotě 13.000 až 45.000 Kč
* ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel
* celkem 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* nástup IHNED

co od vás očekáváme

* minimálně SOU
* pečlivost, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou práci, manuální zručnost
* ochotu učit se novým věcem
* praxe na podobné pozici výhodou
* dodržování interních hygienických předpisů a pravidel

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Petra Rohlenová
Tel: 778 885 378