Přijímací technik Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Aktualizováno:

8. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 60000 Kč/měsíc

Značka:

2000384743

Zařazeno na pozici:

Technik Praha-východ

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, jedno z největších servisních středisek pro komunální a speciální techniku v ČR, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Přijímací technik.

Náplň práce:
* Komunikace se zákazníky a příjem zakázek
* Dohlížení na průběh zakázek a jejich zpracování
* Vedení týmu mechaniků a zajištění jejich činnosti
* Administrativní úkony spojené se zpracováním zakázek

Očekáváme:
* Základní technické znalosti s ochotou se učit
* Praxi v oboru výhodou
* Dobré komunikační schopnosti
* Znalost práce na PC

Nabízíme:
* 25 dní dovolené
* Stravenkový paušál
* Skvělý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
* Firemní mobil a PC
* Flexibilní pracovní dobu
* Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant