Skladník 35.000Kč (doprava, strava i ubytování zajištěno) - Rudná u Prahy

Aktualizováno:

8. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Rudná u Prahy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 Kč za měsíc

Značka:

28

Zařazeno na pozici:

Skladník Praha-západ

Firma:

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Požadavky

· praxi s nízkozdvižným vozíkem s nášlapem
· praxi s paletovým vozíkem
· praxi se scannerem
· umět psát latinkou

Náplň práce

Sháníte práci v příjemném kolektivu a umíte s nízkozdvihem s nášlapem? Pak je tato nabídka vhodná právě pro Vás!
Pro významného klienta v oblasti krmiva pro domácí mazlíčky hledáme skladníky/pickery pro sklad v Rudné u Prahy. Tato práce obnáší obsluhu skladové techniky a nakládku/vykládku kamionů, balení zásilek, základní administrativu apod. Jedná se o práci v klidném a čistém prostředí s fajn kolegy k tomu.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se ozvat na naši bezplatnou telefonní linku 800 102 102 nebo na e-mail nabor@agenturatriangle.cz, budeme se těšit na Vaše reakce!

Nabízíme

· smlouvu na HPP (hlavní pracovní poměr)
· základní mzdu 23.000 Kč + bonus 12.000 Kč
· mimořádné odměny, narozeninové bonusy a po zkušební době i firemní produkty k platu zdarma
· občerstvení na pracovišti (obědy za 20 Kč)
· možnost ubytování a záloh
· příspěvek na ubytování nebo dopravu až do výše 3.000 Kč
· dovolenou 20 dní ročně

Kontaktní osoba:
Pobočka Plzeň
Tel: 420727979091