Správce nemovitosti s ubytováním - Praha 2, HPP

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Nabízený plat:

50000 - 55000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

- ubytování v nemovitosti, samostatnost a spolehlivost , prokazatelná zkušenost s prací správce či údržbáře, znalost základního technického provozu u rodinných domů
- manuální zručnost, schopnost opravit běžné věci , schopnost organizovat si čas, aktivní řidič, přirozená inteligence
- absolutní diskrétnost a trestní bezúhonnost je podmínkou, bez exekucí
- ověřitelné reference z předchozích působišť podmínkou
- nástup v listopadu 2024, zkušební dny během října 2024

Náplň práce

Údržba a správa rodinné rezidence, zajištění případných oprav či zprostředkování odborného servisu, údržba okolí nemovitosti , spolupráce s ostatním domácím personálem, veškeré další činnosti související s provozem nemovitostí v Praze

Nabízíme

- ubytování zdarma v nové jednotce 2+kk v krásném prostředí Prahy
- stabilní a dlouhodobý úvazek na HPP nebo živnost
- atraktivní finanční nabídka od 50.000Kč / osoba, mobilní telefon

Poznámka

Prosíme o zaslání životopisu s popisem praxe.

Kontaktní osoba:
Eva Nesrstová