Ředitel závodu Odry

Aktualizováno:

8. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Odry

Firma:

Spin HR s.r.o.

Požadavky

- Minimálně 5 let zkušeností v technickém vedení
- Vysokoškolské vzdělání (chemie,potravinářství, strojírenství)
- Schopnost motivovat a inspirovat týmy k dosahování vynikajících výsledků
- Vynikající komunikační dovednosti a strategické myšlení
- Znalost průmyslových standardů a postupů

Náplň práce

- Řízení a strategické vedení technických vedoucích
- Formulace a implementace efektivních pracovních postupů
- Zajištění optimálního využití technických zdrojů a kapacit
- Spolupráce s vedením společnosti na nastavení a dosahování obecných cílů
- Monitorování výkonnosti týmů a implementace opatření pro zvyšování efektivity
- Zajištění dodržování nejnovějších trendů a normativů v oboru

Nabízíme

- Konzistentní finanční odměnu a benefity
- Podporu rodinného prostředí a tradičních firemních hodnot
- Možnost profesního růstu a rozvoje
- Stabilní pracovní prostředí se silným důrazem na kvalitu a tradici

Poznámka

LH_HPS_2795

Kontaktní osoba:
Mgr. LUCIE HRUBOŠOVÁ
Tel: 737 042 101