Pracovník/ce přepážky - pošta Prachatice

Aktualizováno:

8. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Prachatice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

28000 Kč

Značka:

30122660719

Firma:

Česká pošta, s.p.

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou za dlouhodobou PN, možno i na DPČ nebo DPP.

Proč si vybrat právě nás:
- nováčky učíme vše co k práci potřebují
- nabízíme smysluplnou a zajímavou práci
- táhneme za jeden provaz
- jsme velká společnost, as proto získáte příležitost ke kariernímu růstu
- máme pro Vás připravené prezenční kurzy pro rozvoj Vašich dovedností

Výhody:
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál v hodnotě 80,- Kč za odpracovaný den
- možnost vstupu do programu Multi Sport
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na dětské tábory

Požadujeme:
- uživatelskou znalost práce na PC (interní systém Vás naučíme)
- kumunikativnost

Kontaktní osoby: Lada Všetečková, vedoucí pošty Prachatice - 739653848