Řidič/ka pro dovoz léčiv Šumperk

Aktualizováno:

8. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Šumperk

Nabízený plat:

10000 Kč

Značka:

30121880742

Firma:

Nemocnice Šumperk a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

DPP. DPČ
Baví Vás ježdění autem? Schází Vám občas zaběhnout do práce a podílet se na smysluplné aktivitě? Přijmeme spolehlivého brigádníka pro nepravidelný dovoz léčiv pro naše pacienty na trase Šumperk - Olomouc - Šumperk.
Co požadujeme:
- ochotu cestovat mezi Olomoucí a Šumperkem.
Co Vás čeká:
- dovoz léčiv z FN Olomouc na onkologické oddělení Nemocnice Šumperk;
- v pracovní dny odjezd ze Šumperka mezi 6:00 - 6:30, návrat nejpozději do 8:30, s volnými víkendy; - převoz termoboxu, který váží mezi 5-8 kg;
- spolupráce na zkrácený úvazek, na DPP nebo DPČ; práce je vhodná pro starobní důchodce, OZZ/invalidní důchodce nebo ženu na rodičovské dovolené.
Co nabízíme:
- zázemí stabilního a dynamického zdravotnického zařízení;
- odpovídající mzdové ohodnocení
Kontakt: e-mailem.