Lakýrník Litomyšl

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Litomyšl

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33000 - 36000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Lakýrník Svitavy

Firma:

Etimos Human s.r.o.

Požadavky

Vyučení v technickém oboru
Praxi na pozici lakýrníka

Náplň práce

• pozice je podřízena mistru výroby
• posuzuje stav povrchu, stanovení pracovního postupu
• připravuje povrchy kovových i nekovových výrobků
• brousí staré nátěry, čistí a odmašťuje plochy
• připravuje tmel a tmelení ploch, brousí tmelené plochy ručně nebo strojově
• míchá a ředí barvy
• natírá/ lakuje povrchy velkých součástek
• pokrývá povrchy nátěrovými hmotami – máčením, nanášením válečkem, stříkáním, práškováním
• konečné stříkání ploch s velkými nároky na jakost povrchu a tloušťku vrstvy barvy
• opravování lakovaných povrchů s velkými nároky na dodržení barevného odstínu, včetně míchání a tónování barev.
• kontrola vlastní vykonané práce
• ošetřování, čistění a údržba příslušného vybavení a pracovních nástrojů
• zajišťují naplňování plánů výroby v rámci své profese, dle technologických postupů, norem a pokynů mistra

Nabízíme

Práce v jednosměnném provozu
Plat 33-36000,-kč/měsíc
Stravenkový paušál 55,-kč za odpracovanou směnu

Kontaktní osoba:
Renáta Kryštofová