Personální konzultant/ka - získej praxi v HR (HPP i brigáda) Praha

Aktualizováno:

7. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

27000 - 35000 Kč/měsíc

Značka:

2000383298

Zařazeno na pozici:

Personální konzultant Praha

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Jsme ryze česká personální společnost a na trhu působíme již 16. rokem. Momentálně hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Personální konzultant/ka, která posílí náš HR tým.
Pokud nemáš zkušenosti v oblasti personalistiky, nevadí – vše potřebné tě naučíme!

Jaká bude tvoje náplň práce?
* Budeš součástí týmu, který obsazuje pozice nejlepšími kandidáty na pracovním trhu a denně pomáhá lidem najít jejich vysněné zaměstnání.
* Tvoje práce bude aktivní hledání zajímavých kandidátů v databázích a vedením telefonických pohovorů.
* S tím je spojená práce na počítači a administrativa – tvoření inzerátů na pracovní portály, tvorba reportů, práce s Outlookem.

Co od tebe očekáváme?
* SŠ/VŠ vzdělání
* Zájem o HR
* Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
* Práce na PC – Outlook, Word, interní systém
* Dobré komunikační schopnosti

Co ti můžeme nabídnout?
* Možnost získat praxi v HR a zaškolení od zkušených kolegů
* Možnost práce na HPP nebo DPP (docházka minimálně 3 celé dny/týden)
* Měsíční a kvartální bonusy za obsazené kandidáty
* Motivační soutěže (půlroční soutěže o 10 000 Kč, dvouměsíční soutěže – výhrou příspěvek na gastro zážitek, relax & kosmetiku, kulturu, oblečení a módní doplňky a další)
* Notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
* Přátelský pracovní kolektiv, který spolu tráví čas na akcích (vánoční večírek, pub quiz, sportovní aktivity (beach voleyball, tenis, rafty) a pořádá společné narozeninové oslavy
* Další firemní benefity: Multisport karta, Seduo vzdělávací portál, občerstvení na pracovišti, 4 dny sickdays
* Kanceláře v centru Prahy (nedaleko Náměstí Míru – výborná dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant