Referent výrobní analýzy (m/ž) Frenštát pod Radhoštěm

Aktualizováno:

7. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Frenštát pod Radhoštěm

Značka:

2000382416

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Nový Jičín

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, který vyrábí elektronické komponenty, hledáme spolehlivé pracovníky, kteří mají zájem pracovat v nepřetržitém provoze. Čeká Vás práce ve stabilním kolektivu, práce v týmech, klimatizované prostředí.

co vás čeká
* analýza výpadků ve výrobě, reporting
* tvorba standardizovaných postupů pro opravu chyb
* spolupráce s oddělením kvality
* zaškolování nových zaměstnanců

co vám nabídneme
* mzda se skládá: základní mzda 172,- Kč/hod., motivační příplatek za výkon práce až 4000 Kč + nadstandardní příplatky (za směnnost, nepřetržitý provoz apod.)
* stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 120 Kč (z toho 99 Kč hradíme my)
* příspěvek na dopravu 2 Kč za kilometr (jednosměrně)
* dovolená 25 dní
* možnost dobrovolných přesčasů - všední den a víkend 50 % prům. výdělku, svátek 100 %

co od vás očekáváme
* šikovnost a manuální zručnost
* znalost výkresové dokumentace
* znalost měřících zařízení
* uživatelská znalost práce na PC
* dobrý zrak
* ochotou pracovat v nepřetržitém provoze

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Monika Polínková