Operátor montáže, Frenštát pod Radhoštěm, až 35.000,- Kč

Aktualizováno:

7. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Frenštát pod Radhoštěm

Značka:

2000381181

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Nový Jičín

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Stabilní práce v mezinárodní společnosti.

Pro našeho klienta, který vyrábí elektronické komponenty, hledáme spolehlivé pracovníky, kteří mají zájem pracovat v nepřetržitém provoze. Čeká Vás práce ve stabilním kolektivu, práce v týmech, klimatizované prostředí a mzda až 30 000 Kč.

co vás čeká
* práce v čistém prostředí
* manipulace s komponenty pro elektrické, hybridní a spalovací pohony
* osazování, vizuální kontrola, montování a testování elektro mechanických součástek do aut
* zaměstnání s dlouhodobou perspektivou s možností přechodu pod kmen společnosti
* kvalitní zaučení a pomoc při zapracování

co vám nabídneme
* mzda až 30 000 Kč
* mzda se skládá: základní mzda 144,- Kč/hod., motivační příplatek za výkon práce až 4000 Kč + nadstandardní příplatky (za směnnost, nepřetržitý provoz apod.)
* stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 120 Kč (z toho 99 Kč hradíme my)
* příspěvek na dopravu 2 Kč za kilometr (jednosměrně)
* dovolená 25 dní
* možnost dobrovolných přesčasů - všední den a víkend 50 % prům. výdělku, svátek 100 %

co od vás očekáváme
* šikovnost a manuální zručnost, možnost práce i pro absolventy
* chuť pracovat, zodpovědnost
* dobrý zrak
* ochotou práce na směny

jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Monika Polínková