Projektový manažer/projektová manažerka v oblasti personalistiky Kopřivnice

Aktualizováno:

7. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Značka:

A11559

Zařazeno na pozici:

Projektový manažer Nový Jičín

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* minimálně SŠ vzdělání
* praxi na manažerské pozici
* znalost prostředí personální agentury (zkušenosti z výrobního prostředí)
* komunikativní znalost anglického jazyka
* pokročilá znalost MS EXCEL
* řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
* strategické myšlení, výborné komunikační a organizační schopnosti

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením projektů?
Máte znalosti z výrobního prostředí či personalistiky?
Máte výborné komunikativní dovednosti a vynikající organizační schopnosti?

Jsme personální agentura se srdcem a hledáme do týmu posilu na pozici Projektového Manažera.

Staňte se součástí týmu profesionálů a ukažte nám co ve Vás je!

Náplň práce:
* Plánování a řízení projektů
* Vedení týmu pracovníků
* Komunikace se zákazníkem na denní bázi
* Koordinace projektu ve vazbě na požadavky zákazníka
* Reporting směrem k zákazníkovi
* Spolupráce s dalšími odděleními při zpracování projektu
* Zodpovědnost za dodržování časových harmonogramů

Nabízíme

* Být součástí týmu lidí, kteří svou práci milují
* Jistotu stabilního zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
* Možnost rozvoje prostřednictvím kurzů k profesnímu i osobnostnímu rozvoji
* Stravenky
* Až  6 týdnů dovolené
* Jazykové vzdělávání s dotací 80%
* Prostor pro seberealizaci
* Různorodou a kreativní práci
* Teambuildingové akce

Kontaktní osoba:
Lucie Persichová
Tel: 702 233 118