Skladník – Logistika (Průmyslový park Cheb) s možností ubytování

Aktualizováno:

7. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Cheb

Vhodné pro:

Ukrajina

Nabízený plat:

25025 - 30000 Kč za měsíc

Značka:

A11562

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivý přístup k práci
* Manuální zručnost a schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Vhodné i pro absolventy bez předchozí praxe
* Ochota pracovat ve třísměnném provozu (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Náplň práce

Jsme prosperující firma s dlouholetou tradicí v logistice, která se zaměřuje na poskytování špičkových služeb v oblasti skladování a distribuce. Naše moderní provozy a profesionální přístup nám umožňují neustále růst a rozšiřovat náš tým o nové kolegy, kteří chtějí být součástí dynamického prostředí.

Jako Skladník budete mít na starosti následující úkoly:
* Práce s ručním skenerem pro evidenci zboží
* Vyskladňování a naskladňování zboží do skladu
* Příprava objednávek podle požadavků zákazníka
* Balení, etiketování a kompletování zboží k expedici
* Třídění vráceného zboží a jeho zpracování

Nabízíme

* Mzda od 25 025 Kč/měs.
* 25 dní dovolené
* Možnost ubytování v centru Chebu
* Plně hrazené stravování (oběd, večeře)
* Bonusy za produktivitu a docházku až 3500 Kč/měs.
* Přesčasy o víkendu jsou propláceny 40% průměrného výdělku
* Práce v moderním prostředí
* Místo výkonu práce – Průmyslový park Cheb

Kontaktní osoba:
Kateřina Štrajtová
Tel: +420 725 919 905