Disponent logistiky (ž/m) okres Semily

Aktualizováno:

7. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Semily

Značka:

A11563

Zařazeno na pozici:

Disponent Semily

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického zaměření
* Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* PC – MS Office, výhodou znalost SAP
* Znalost AJ – na komunikativní úrovni podmínkou
* Odolnost proti stresu
* Znalost LEAN production výhodou

Náplň práce

Hledáme schopného a motivovaného člověka na pozici Disponent logistiky, jehož hlavním úkolem bude koordinace a optimalizace toku zboží.
* Plánování a koordinace dodávek od dodavatelů ve svěřené oblasti, zajištění  materiálu
* Zpracování výhledů a plánů od zákazníka a transformace ve směru k dodavatelům
* Kontrola dat a analýz z dlouhodobého i krátkodobého hlediska
* Stanovení četnosti, množství a času dodávek materiálů a polotovarů od svěřené oblasti dodavatelů
* Komunikace s dispozicemi zákazníka a dodavatelů – průběžné upřesnění plánů a objednávek dle požadavků finálních zákazníků
* Objednávání materiálů a polotovarů způsobem dohodnutým s každým dodavatelem
* Kontrola ve spolupráci s pracovníky skladu, plnění objednávek od dodavatelů
* Spolupráce při změnách v generačních stavech

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení
* Měsíční prémie, bonusy
* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba
* Příspěvek na stravování/stravenky
* 13. plat
* Firemní akce
* Kafetérie
* Mobilní telefon, notebook
* Možnost občasné práce z domova
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na dovolenou
* Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
* Vzdělávací kurzy, školení
* Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523