Specialista/specialistka projektů v sociální oblasti Praha

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

VR 175/24/SV/S

Firma:

Magistrát Hlavního města Praha

Požadavky

• VŠ Mgr./Bc.
• zkušenosti s řízením projektů nebo jejich dílčích částí
• znalost dotačního/grantového prostředí
• znalost anglického jazyka min. na úrovni B1 (dle SERR)
• dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office 2010 a vyšší; zejména Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
Osobnostní předpoklady
• komunikační dovednosti, dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu
• schopnost samostatné i týmové práce
• pečlivost

Náplň práce

• stanovování postupů, zásad a metodik pro poskytování finančních podpor a pro výběr žadatelů o podpory včetně vyhodnocování projektů
• příprava a realizace projektů pomoci nebo podpory podle věcného, finančního, časového a právního rámce
• komplexní metodická a koordinační činnost v oblasti financování projektů v rámci fondů Evropské unie, mezinárodních programů a další zahraniční spolupráce
• zajištění procesů spojených s přípravou a následnou realizací projektů v oblasti rozvoje sociálních služeb hl. města Prahy
• koordinace činností souvisejících s podáváním žádostí o podpory a dotace a přijímáním podpor a dotací a s plněním závazků vzniklých přijetím podpory a závěrečným vyhodnocením čerpání podpory
• stanovování postupů a zásad výběru žadatelů o podpory včetně vyhodnocování projektů
• zpracovávání a předkládání závěrečného vypořádání přiznaných dotací a podpory
• zajišťování činností souvisejících se správou svěřeného rozpočtu v návaznosti na projekty

Nabízíme

• platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě 11, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
• 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna
• podporu profesního i osobního rozvoje, další vzdělávání, mentoring a koučink
• benefitní systém Cafeteria, příspěvek na roční jízdné MHD (Lítačka), příspěvek na stravování (elektronická stravenková karta), příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
• možnost využití Multisport karty
• příspěvek na bydlení i možnost služebního bytu
• podporu slaďování pracovního a rodinného života, dětské skupiny a řadu dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši přihlášku, která je podmínkou pro zařazení a účast ve výběrovém řízení. Výčet náležitostí přihlášky a k ní požadovaných ověřených dokladů, včetně způsobu jejího podání, naleznete v úplném znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení uveřejněném na úřední desce a kariérních stránkách Magistrátu hl. města Prahy.
Přihlášku s přílohami je třeba doručit nejpozději dne 31. října 2024 do podatelny Magistrátu hl. města Prahy, Jungmannova č. 35/29, 111 21 Praha 1, nebo prostřednictvím datové schránky.

Kontaktní osoba:
Jitka Steinbachová