Hledáme účetní s praxí v systému SAP Říčany

Aktualizováno:

7. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Říčany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 60000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Účetní Praha-východ

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Hledáte novou výzvu v oblasti účetnictví a máte zkušenosti se systémem SAP? Chcete pracovat v přátelském kolektivu a mít možnost profesního růstu? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:
• Kompletní vedení účetnictví v systému SAP
• Zpracování přijatých a vydaných faktur, bankovních výpisů a pokladny
• Příprava měsíčních a ročních uzávěrek
• Komunikace s finančními institucemi a úřady
• Kontrola nákladů a výnosů, reportování vedení
• Spolupráce na auditech a daňových přiznáních

Požadujeme:
• Praxi v účetnictví minimálně 2 roky
• Zkušenosti s prací v systému SAP (podmínkou)
• Znalost české účetní a daňové legislativy
• Pečlivost, spolehlivost a schopnost samostatné práce
• Znalost MS Excel na pokročilé úrovni
• Výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení
• 13. plat
• Významné zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
• Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Moderní kancelář v Říčanech u Prahy

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis!

Těšíme se na spolupráci.

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth
Mobil: +420 727 931 009