Bezpečnostní pracovník / strážný (M/Ž) Třebíč

Aktualizováno:

6. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Nabízený plat:

150 Kč

Značka:

30107740761

Firma:

LPS GUARD s.r.o.

Náplň práce

Přijmeme pracovníky na pozici bezpečnostní pracovník (strážný/á) do prodejny Albert.
Náplň práce: Pochůzková činnost po prodejní ploše. Kontrola bezpečnosti v rámci objektu. Jednoduchá administrativa. Monitoring zákazníků. Eliminace nepoctivých zákazníků. Práce s kamerovým systémem.
Nástup možný dle domluvy. Směny 10 hodinové (krátký, dlouhý týden).
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, věk 18+, chuť pracovat, spolehlivost.

Vhodné i pro OZZ.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost dlouhodobé spolupráce. Flexibilní plánování směn. Odměny za záchyty. Zálohy na mzdu. Nástup možný ihned.