Snídaňový kuchař / kuchařka Frenštát pod Radhoštěm

Aktualizováno:

6. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Frenštát pod Radhoštěm

Nabízený plat:

18000 - 20000 Kč

Značka:

30110580727

Firma:

Pavel Parma s.r.o.

Náplň práce

z:2.10.2024

Kuchař/ka pro přípravu a výdej snídaní - podmínkou je výuční list nebo praxe v oboru alespoň 1 rok. Požadavky - samostatnost, kreativita a spolehlivost.

Pracovní doba je od 6:00 do11:00 hod, krátký / dlouhý týden.

Podnikové stravování

Podobné nabídky práce

Brigáda ve Frenštátě - výplata týdně

před týdnem Frenštát pod Radhoštěm REAL JOB s.r.o.
120 - 150 Kč za hodinu

Skladový dělník, i bez zkušeností, 172 Kč/hod (m/ž)

aktivní nabídka Frenštát pod Radhoštěm Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor montáže, Frenštát pod Radhoštěm, až 35.000,- Kč

Referent výrobní analýzy (m/ž)

Obsluha osazovacích automatů (m/ž)

Práce na 2 směny bez nutnosti praxe Frenštát p/R

dnes Frenštát pod Radhoštěm REAL JOB s.r.o.
20000-30000

Nástup ihned se mzdou až 38 000,- Kč - Frenštát p. R

před 4 dny Frenštát pod Radhoštěm Comac jobs Nový Jičín
28000 - 38000 Kč za měsíc

Rozšiřuj s námi pracovní kolektiv v Novém Jičíně - nástup ihned

21350 - 38000 Kč za měsíc

Výroba elektroniky do aut Frenštát p. R. | mzda 37.000 Kč

před 4 dny Frenštát pod Radhoštěm Manuvia - centrální nábor Ostrava
32000 - 37000 Kč za měsíc

Výroba elektro dílů do aut Frenštát p. R. | mzda 37.000 Kč

Kontaktní osoba:
Ing. Alena Hradilová
Tel: 602 787 989

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.