Specialist(k)a na cenné papíry (práce na 0,75 úvazek) Praha

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

456146

Firma:

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Požadavky

Tým Corporate actions hledá nového parťáka. Nabízíme úvazek na 6 hodin, práce je vhodná pro studenty v posledním ročníku nebo maminky po rodičovské dovolené. Osmičlenný tým s manažerkou Martinou se Vám bude v začátcích věnovat a dostanete podporu ve všem, co se bude třeba naučit.

Co Vás čeká?

   •  Vypořádání korporátních událostí v oblasti správy cenných papírů pro klienty banky i banku samotnou
   •  Interpretace korporátních události a informování klientů (např. fúze, úpis nových akcií, reverzní štěpení atd.)
   •  Naučíte se mnoho o fungování kapitálového trhu a o souvisejících činnostech, jako jsou například rekonciliace, přecenění, daňová problematika
   •  Výkon funkce správce výnosů z cenných papírů pro emise třetích stran
   •  Komunikace se zahraničními depozitáři
   •  Zajímavá nestereotypní práce, často platí, že co korporátní akce, to originál
Co budete potřebovat?

   •  Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně VŠ ekonomického zaměření
   •  Zájem o problematiku cenných papírů
   •  MS Office, součástí pohovoru je zkouška znalostí MS Excel
   •  Angličtina na dobré úrovni
   •  Logické a analytické myšlení
   •  Preciznost, zodpovědnost, smysl pro detail
Proč se Vám u nás bude líbit?
   •  Nabízíme širokou škálu rozvojových aktivit - získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring)
   •  Oběd u nás platí ze 100% zaměstnavatel v částce 145 Kč / den prostřednictvím stravenkové karty
   •  Máme 5 týdnů dovolené, navíc sick days, 4 dny na regeneraci a k narozeninám od nás dostanete volno, ať si můžete svůj narozeninový den pořádně užít
   •  Máme pro Vás 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte
   •  Slevy u firemních partnerů
   •  V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková
Tel: 602497935