Projektový inženýr Chomutov

Aktualizováno:

4. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Značka:

A11120

Zařazeno na pozici:

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* praxe na obdobné pozici
* silné organizační schopnosti a orientaci na detail
* schopnost řešit problémy a pracovat pod tlakem
* komunikativní a týmový přístup
* Angličtina na komunikativní úrovni
* zkušenosti s audity kvality

Náplň práce

Pokud máte silné organizační schopnosti, technické znalosti a chuť podílet se na zajímavých projektech ozvěte se nám!
Hledáme projektového inženýra, který bude zodpovědný za řízení technických projektů od fáze plánování až po realizaci.
* plánování, řízení a koordinace technických projektů
* sledování harmonogramů a rozpočtu projektu
* zajištění efektivní komunikace mezi jednotlivými odděleními i směrem k zákazníkovi
* odpovědnost za technickou správnost projektových dokumentací včetně vypracování
* řešení technických problémů a návrhy optimalizací
* dohled nad kvalitou a bezpečností realizace projektu

Nabízíme

* docházkový bonus 1000 Kč
* 25 dnů dovolené
* příspěvek na dopravu do zaměstnání dle vzdálenosti
* příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba:
Tereza Ivančenko
Tel: +420 702 229 558