Vedoucí elektroniků Jičín

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

2392

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT, UMĚT, SPLŇOVAT

- SŠ či VŠ vzdělání v oblasti elektro, vyhláška 194/2022 Sb. (vyhláška 50/1978 Sb.)
- znalost elektrotechniky a průmyslové automatizace, zkušenost z relevantní pozice ve výrobní společnosti
- SIEMENS S5/S7, PROFINET, PROFIBUS, AS-i
- komponenty SIEMENS, KUKA, FANUC, SEW, FESTO
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikativní angličtina

Náplň práce

Významná mezinárodní automotive skupina, výrobní závod, zastřešení a vedení týmu elektroniků, spolupráce na realizovaných projektech, vyhláška 194/2022 Sb. (vyhláška 50/1978 Sb.), komunikativní Aj.

Kompetence

- vedení týmu elektroniků (do 10 lidí), organizace práce v týmu
- zastřešení správy strojů a zařízení průmyslové automatizace z hlediska elektrotechniky ve výrobním závodě
- optimalizace řídících systémů, diagnostika a odstraňování závad, rozvoj automatizace, infrastruktury
- zastřešení komunikace s externími dodavateli
- komunikace s ostatními odděleními údržby, výrobou, logistikou, občasně s centrálou a dalšími závody ve skupině

Nabízíme

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

- HPP
- 13. plat, věrnostní odměny
- dotované stravování ve vlastní jídelně, nápoje na pracovišti zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
- jazykové kurzy, školení
- ocenění inovací
- společné akce pro zaměstnance, dny zdraví, příměstský tábor pro děti zaměstnanců
- odměny k životnímu a pracovnímu jubileu
- sleva na firemní výrobky/služby

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková
Tel: 725033442