Technik stavebních investic OŘ jižní Morava, LS Vsetín

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

LS Vsetín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

TSI LS Vsetín

Zařazeno na pozici:

Technik Vsetín

Firma:

Lesy České republiky, s.p.

Požadavky

• vysokoškolské případně středoškolské vzdělání technického směru - nejlépe stavební,
• odborná praxe v oblasti stavebně realizační výhodou,
• autorizace v oboru dopravní stavby (autorizovaný inženýr, autorizovaný technik/stavitel se specializací nekolejová doprava nebo stavby pro plnění funkce lesa) – výhodou,
• řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič,
• velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office - Outlook, Word, Excel, internet),
• osobnostní předpoklady: komunikativnost, samostatnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, asertivita.

Náplň práce

• kompletní zajišťování přípravy a realizace akcí stavebního charakteru,
• zajišťování inženýrské činnosti související s přípravou a realizací staveb,
• organizování a provádění prohlídek stavenišť před VŘ, provádění TDS,
• zabezpečování podkladů pro výběrová řízení na projektovou dokumentaci, realizaci staveb,
• zabezpečování dodržování ČSN a předepsaných technologií,
• přebírání děl od zhotovitele včetně dokladové části a odpovědnost za dodržení rozsahu a kvality díla dle projektové dokumentace,
• další povinnosti vyplývající z vnitřních a obecně platných právních předpisů.

Nabízíme

• zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci,
• odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, roční odměny,
• systém benefitů (penzijní připojištění a životní pojištění, 200 hodin dovolené, FKSP – osobní účet, stravné, služební vozidlo i k soukromým účelům, apod).

Poznámka

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte elektronicky na prace@lesycr.cz do 18. 10. 2024.
Pracovní místo je vhodné pro muže i ženy.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit, a to bez udání důvodu.

Kontaktní osoba:
Lenka Voláková