Procesní inženýr Nošovice

Aktualizováno:

13. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Nošovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

ID 120

Firma:

Lead - Project Advices s.r.o.

Požadavky

Od ideálního kandidáta očekáváme:
- SŠ/VŠ technické směru
- zvládání technické dokumentace a analytické myšlení.
- zkušenosti s výrobním procesem a automatizovanými linkami a znalosti systémů SAP, MES, WCT, VAATZ jsou výhodou
- anglický jazyk na komunikativní úrovni a ovládání MS OFFICE je nezbytné pro tuto práci.

Náplň práce

Jako Procesní inženýr budete mít na starosti:
- tvorbu a aktualizaci dokumentů pro výrobní proces,
- přípravu výrobních linek pro nové projekty,
- aplikaci Lean Manufacturing v praxi, management 4M a dodržování pravidel 5S.
- součástí vašich povinností bude i zajišťování kvality výroby a příprava denních reportů.

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnout:
- skvělou pracovní příležitost vhodnou pro absolventy
- karierní růst ve stabilní zahraniční společnosti,
- flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domova.
- navíc tu jsou další benefity jako 13. a 14. plat, výrobní prémie,
- dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a další atraktivní benefity
- rozšíření Vašich dovedností pomocí vzdělávacích kurzů a školení

Kontaktní osoba:
Justyna Fukala
Mobil: 4963.petra.tejnorova
Tel: +420 774 194 925