Technik pro řízení investic | vhodné pro absolventy Vodňany

Aktualizováno:

3. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Vodňany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

410090

Firma:

Grafton Recruitment s.r.o.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání TECHNICKÉHO směru
- Práce vhodná pro absolventy
- Výborné komunikační schopnosti
- MS Office
- ŘP sk. B

Náplň práce

Nově hledáme INVESTIČNÍHO TECHNIKA - Vstupte do světa čísel a technologií!

Jste čerstvý absolvent a nebo už za sebou máte nějakou praxi? Chcete se podílet na zajímavých projektech a technologických inovacích a dorozumíte se anglicky?

Pak pro vás máme ideální pozici! Hledáme nového kolegu do týmu, který se nebojí výzev a má smysl pro detail! ?

A co by vás na pozici čekalo?
- Spolupráce na tvorbě investičních plánů a sledování jejich časového plnění.
- Správa administrativních záležitostí spojených s investicemi.
- Pomoc při výběru a akvizici nového vybavení, strojů a technologií, včetně správy budov.
- Ověřování a zajišťění souladu investic s aktuálními předpisy (vše vás naučíme)
- Provádění základních analýz investičních projektů.

Tak už na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis!

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Částečný home office
- Flexibilní pracovní doba
- Stravenky
- Cafeterie
- Jazykové kurzy
- Firemní akce

Kontaktní osoba:
Tel: 724 404 390