Referent nákupu Praha 8

Aktualizováno:

3. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 8

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A11543

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Praha

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ vzdělání ideálně v technickém oboru
* Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni B2
* Zkušenost v oblasti nákupu
* Výhodou zkušenost s nákupem - elektro a strojírenských dílů ve výrobní firmě
* Komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat.

Náplň práce

Hledáme komunikativního člověka, který se chce stát klíčovým článkem nákupního týmu u našeho klienta.
 Na pozici Referent nákupubudete mít příležitost aktivně se podílet na zajištění efektivních nákupních procesů.
Pokud máte chuť přijímat nové výzvy a stát se odborníkem v oblasti nákupu, tato pozice je právě pro Vás!
* Zajišťování nákupu elektro součástek a dalších dílů pro naše projekty a výrobu.
* Zpracování nákupních požadavků v systému Helios.
* Vedení agendy objednávek a zajištění následného nákupního procesu.
* Spolupráce s dodavateli a vyjednávání výhodných obchodních podmínek.
* Zajištění kvalitního a včasného dodání objednaného zboží.
* Komunikace s interními týmy, jako je výroba, projekce a logistika.
* Řešení dodavatelských reklamací.
* Příležitostné služební cesty k dodavatelům nebo účast na veletrzích.

Nabízíme

* Zaškolení, podpora a individuální přístup
* Firemní notebook a mobilní telefon s možností využití i pro soukromé účely
* Příležitost k profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání
* Prostor pro kreativitu – možnost navrhovat a realizovat zlepšovací opatření
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na kartu MultiSport a jazykové kurzy
* Stravenky
* Příspěvek na životní a penzijní připojištění
* Cafeterie
* Celofiremní akce

Kontaktní osoba:
Anežka Hořejší
Tel: +420607015582