Manufacturing Engineer / procesní inženýr Brandýs nad Labem

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brandýs nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2367

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

* Máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru a minimálně 3 roky zkušeností jako Manufacturing engineer / procesní inženýr /technolog ve výrobním prostředí.
* Nechybí vám velmi dobré technické povědomí (výrobní procesy a technologie), schopnost porozumět široké paletě procesů a zájem učit se nové technologie.
* Ovládáte anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni.
* Zkušenosti z automobilového průmyslu nás velmi potěší - znalost specifických zákaznických požadavků na technickou dokumentaci, změnové řízení, procesu spouštění nové výroby.
* Jste samostatný/á, máte silné analytické myšlení a jste schopen/a efektivně řešit problémy.
* Důležitá je také schopnost pracovat v týmu a komunikovat s různými odděleními v rámci společnosti.

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou automotive společnost působící v lokalitě Brandýs nad Labem, hledáme zkušeného Manufacturing inženýra / procesního inženýra (M/Ž) se zaměřením na výrobní technologie.

CO VÁS ČEKÁ?

* Budete zodpovědný/á za vývoj, implementaci, monitorování a údržbu efektivních výrobních procesů a postupů. Budete také pracovat na zlepšování stávajících procesů s cílem zvýšit produktivitu, kvalitu a efektivitu výroby.
* Spolupráce s projektovým týmem při úpravách linek a výrobního zařízení při zavádění výrob nových dílů.
* Každodenní sledování stavu výrobních linek a okamžitě řešení vzniklých problémů.
* Udržování aktuálnosti diagramů průběhů procesů (Process Flow Chart).
* Odpovědnost za aktuálnost P-FMEA (příprava podkladů pro zadání do systému, účast na PFMEA schůzkách).
* Řešení projektů SIX SIGMA.
* Spolupráce s ostatními odděleními při řešení reklamací (stanovení příčin, nápravných opatření, jejich řešení).

Nabízíme

A CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

* Zajímavé projekty a možnost seberealizace.
* Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden.
* Dotované závodní stravování.
* Příspěvek na penzijní připojištění.
* Roční a věrnostní bonusy.
* 5 týdnů dovolené.

Kontaktní osoba:
Marcela Bočková
Tel: 777511747