Specialista - Call centra z pohodlí domova (I brigádně) Praha

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

125 - 400 Kč za hodinu

Homeoffice:

Ano

Značka:

Homeoffice

Firma:

Velaco4you s.r.o.

Požadavky

Zodpovědný přístup k práci a chuť se rozvíjet.

Rád komunikuješ s lidmi a pro úsměv nejdeš daleko.
Chceš si naplno ovlivnit svou mzdu a nespokojíš se s málem.
Příjemný projev a schopnost naslouchat potřebám klienta.
Umíš základy na počítači a nebojíš se práce z domova.

Náplň práce

• Zadávání dat do interního systému (DAKTELA)
• Zjištění spokojenosti klienta – žádný prodej
• Plnění vlastních nastavených cílů a dalších dílčích cílů

Nabízíme

• Práci v silné stabilní společnosti
• Práce na rozvoji zajímavých projektů
• Pravidelná setkání s vedením i kolegy v podobě teambuildingu a akcí
• Individuální pracovní i osobní vzdělávání se pod akreditovaným koučem
• Nadstandardní nezastropované finanční ohodnocení + fixní mzda
• Možnost platového i karierního rozvoje s navýšením základu po zaškolení
• Příspěvek na tělo a mysl v podobě karty Multisport
• Možnost získání 13. platu za přínos společnosti
• Práce z pohodlí domova

Poznámka

• Omezená kapacita volných míst

Kontaktní osoba:
Veronika Buňatová
Tel: 774484069