Regionální obchodní zástupce Brno

Aktualizováno:

19. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

90000 - 120000 Kč za měsíc

Značka:

118

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Brno

Firma:

Lead - Project Advices s.r.o.

Požadavky

Min. SŠ vzdělání

Řidičský průkaz sk. B

Prokazatelnou zkušenost na obdobné pozici, ideálně v B2B

Výborné komunikativní a prezentační schopnosti

Analytické a strategické myšlení

Schopnost samostatně identifikovat nové příležitosti a pracovat na akvizici

Náplň práce

Aktivní získávání nových obchodních příležitostí v oblasti strojírenství či automotive průmyslu

Zodpovědnost za dosahování obchodních cílů

Spolupráce na tvorbě a realizaci obchodní strategie

Udržovaní a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky

Akviziční činnost

Příprava obchodních nabídek, jejich prezentace a smluvní uzavírání obchodních případů

Nabízíme

Motivační finanční ohodnocení (fixní část + atraktivní provize)

Možnost kariérního růstu

Flexibilitu pracovní doby a podporu při realizaci Vašich obchodních nápadů

Profesionální rozvoj prostřednictvím vzdělávání a školení

Práci na OSVČ s okamžitým nástupem

Spolupráce při tvorbě nových produktů

Kontaktní osoba:
Denisa Pěčonková
Mobil: 4963.petra.tejnorova
Tel: 771 156 235