Prodavač/ka - Asistent/ka prodeje - OC Atrium Flora Praha

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Značka:

BUSHMAN

Firma:

Bushman s.r.o.

Požadavky

Jak si Tě představujeme?
• Nečekáme, že budeš vše umět – velkou výhodou ale bude předchozí zkušenost s prodejem
• Komunikace se zákazníky je pro Tebe na prvním místě
• Máš příjemné vystupování a smysl pro detail
• Jsi flexibilní a je na Tebe spolehnutí
• Máš chuť se učit novým věcem a jsi otevřený novým příležitostem
• Máš týmového ducha a jsi vždy v dobré náladě

Náplň práce

Tvoje hlavní náplň práce?
• Obsluha zákazníků – pomoc s výběrem oblečení, poskytování informací a poradenství
• Prodej a zpracování plateb – aktivní nabídka zboží, obsluha pokladny
• Prezentace a doplňování zboží – udržování pořádku v prodejně, doplňování zboží a aranžování výloh
• Zákaznický servis – řešení dotazů, reklamací a poskytování profesionálního servisu

Nabízíme

Co Ti nabízíme?
• Smlouvu na hlavní pracovní úvazek
• Profesionální a přátelskou atmosféru menší české firmy
• Naučíme tě všechno co budeš k práci u nás potřebovat
• Konkurenční plat a k němu splnitelné a přehledně nastavené bonusy
• Vstřícný přístup při plánování směn
• Stravenky
• Sick Days
• Multisportka
• Zaměstnanecké slevy
• Pracovní oblečení – samozřejmě Bushman
• Výborný kolektiv – nebudeš na to nikdy sám/sama a vždycky se můžeš spolehnout na naši podporu

Poznámka

TĚŠÍME SE NA TVŮJ ŽIVOTOPIS!

Kontaktní osoba:
Daniela Holíková