Projektant / konstruktér (vzduchotechnika) Hranice

Aktualizováno:

3. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hranice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1621119-5

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* vzdělání technického směru, obor konstrukce strojů a zařízení, VZT, ...
* vhodné pro absolventy VŠ (rádi zaškolíme)
* znalost programů CAD, SolidWorks
* vítány zkušenosti v oboru projekce vzduchotechnických zařízení
* anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (hlavně písemně, B1)
* řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

* konstrukční a projektová činnost (vzduchotechnická zařízení)
* vypracování podkladů pro kalkulace
* technická podpora obchodu
* spolupráce s pracovníky servisu a montáží

Nabízíme

* zázemí stabilní, renomované a zavedené české firmy
* moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv
* práce na hlavní pracovní poměr
* příspěvek na dopravu
* odborné zaškolení, možný další rozvoj v technickém oboru
* bonusy a prémie, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
* kanceláře – Hranice na Moravě

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této role. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
Tel: +420 724 501 667