Obchodní zástupce pro ČR

Aktualizováno:

2. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Frýdek-Místek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického oboru
• obchodní zkušenosti
• komunikační a prezentační dovednosti
• ŘP sk. B (aktivní řidič/ka)
• prozákaznický, aktivní přístup, profesionální komunikace a vystupování
• smysl pro zodpovědnost a samostatnost

Náplň práce

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o.

Jsme společnost se sídlem ve Frýdlantu nad Ostravicí, působící na území České republiky jako oficiální partner společnosti MARKEM-IMAJE. Jsme vedoucí firmou na trhu prodeje průmyslových technologií určených pro označování výrobků, skupinových balení a palet, svým zákazníkům nabízíme unikátní řešení včetně softwarové integrace. Máme rozvinuté portfolio zákazníků v ČR z nejrůznějších segmentů výrobních podniků (potravinářství, farmacie, kabelový průmysl, nápojový průmysl, atd.).

Více informací o společnosti naleznete na www.ondrasek.cz.

V důsledku rostoucí poptávky zákazníků hledáme nové zaměstnance do prodejního týmu na hlavní pracovní poměr.

Hlavní činností:
• vyhledávat a oslovovat potenciální klienty
• udržovat kontakt a komunikovat se stávajícími klienty
• poskytovat poradenství v oblasti automatizace a zákaznických řešení
• prezentovat návrhy řešení u zákazníků
• aktivně spolupracovat se servisním oddělením

Nabízíme

Nabízíme práci na plný úvazek formou pracovního poměru na pracovní smlouvu a mzdové podmínky v závislosti na odborné a profesní úrovni a výkonu z místa bydliště.

• osobní automobil s možností využití pro soukromé účely
• mzdové bonusy za plnění plánovaných ukazatelů
• penzijní pojištění
• příspěvek na obědy
• 5 týdnů dovolené

Místo práce: práce po celé ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@ondrasek.cz

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391